Vyhledávání v obchodě

Vyhledávání podle motorky

Sociální sítě

Kanál Facebook Kanál YouTube Kanál Instagram

Doprava

Pří nákupu nad 5 000 Kč není účtovaná cena dopravného. Využite také možnosti vyzvední zboží ZDARMA v naší kamenné prodejně.

Moto helma SUOMY SR-GP ON BOARD GLORY RACE

Novinka

Parametry zboží:

Název:

Moto helma SUOMY SR-GP ON BOARD GLORY RACE

Kód:

KSSG0006/XS

Dostupnost:

Na dotaz

Výrobce:

SUOMY

 

Varianta:

Množství:

ks

 

Běžná cena:

16 895 Kč vč. DPH

Cena bez DPH:

13 963 Kč

Cena vč. DPH:

14 490 Kč

 

Helmy SUOMY SR-GP 

Racing, jako žádné jiná - Vítá vás nové éra Suomy!

SR-GP je závodní přilba, která zvyšuje laťku vysoké výkonnosti, přičemž známé standardy na novou úroveň. Design, syntéza hluboký a integrované studie zaměřené na dosažení špičkový výkon, byl proveden zásadní přispění nejvyšší úrovni jezdců MotoGP a Road Racing, od fáze konceptu. Úžasný aerodynamiky (Cx 0,39), optimalizované v různých pozicích na koni (i když v zatáčkách), úžasné vertikální a periferní zorné pole (92 deg a 210 stupňů), mimořádně efektivní ventilace, ergonomie, cílem není únavný rider, Optická třída 1 clona, s proměnlivou tloušťkou, 120 MaxVision Pinlock systém proti zamlžování všech aby SR-GP nové měřítko v závodním světě helmu.

Nachází se v Itálii, R&D oddělení a Design si Suomy přejde na více než dvacet let Závodní helma know-how a vášeň pro závodění. Je to jen přirozené, že Závodní helma je nejmodernější produkt, protože vyrovnává zásadní funkce: bezpečnostní, horní linie materiálů, ergonomie, aerodynamiky a ventilace, sloučeny do lehké balíčku. Design hraje klíčovou roli při fixační tyto charakteristiky výkonu nejvíce inovativní, soudržného a vyrovnaného způsobem, s cílem získat produkt nejvyšší úrovně. Pro tento náročný úkol jsme navrhli naše helmy pomocí nejmodernějších nástrojů: CAS 3D, CAD 3D, CFD, větrný tunel, rapid prototyping a zásadní názory top jezdců v MotoGP a silniční závody.

350 km/h v rovinky okruh, průměrná rychlost nad 210 km/h, rychlých zatáček s velkými libového úhly, hlavu ven z bubliny... SR-GP zůstává nevzrušeně kterýmkoli z nich. To byl navržen jako aerodynamické rozšíření lidského těla, zaručující vynikající výkon, nejen na rychlé rovinky, ale i v rozích. Tato inovativní studie aerodynamický výkon při zatáčení je bezprecedentní revoluce v pojetí designu helmy. Mimořádné neutrální chování GP SR ve všech podmínkách pomáhá jezdci nad své meze, je to mnohem méně únavný a tedy více aktivně bezpečné.

Někdy milimetry, aby celý rozdíl. Jasný a působivý vnímání trať vpředu, rovnoműrnű horizont, zatímco ve stínu, Obří periferní výhled. SR-GP vám umožní vidět závodní dráhu jako jste nikdy předtím neviděli. Ohromující zorné pole byl navržen tak, aby maximalizoval výkon jezdce a v důsledku toho zvyšuje aktivní bezpečnost. 92 stupňů vertikální vize a 210 stupňů periferním pohledu jsou klíčové rysy SR-GP. Společně se hledí proměnná tloušťka optické třídy 1, což snižuje zkreslení na minimum, zajišťují bezprecedentní vizi, což umožňuje nejvyšší úrovně bezpečnosti v jakémkoli stavu. A poznat nové, rychlejší linky, na které dlouho rovně.

Je nejžhavější Grands Prix, že nejvíce je požádán, aby jezdec, vyžadující koncentraci a vytrvalost. Budou moci spolehnout na efektivní větrání je celý rozdíl. SR-GP sportovní pět nasávání vzduchu, které pracují ve spojení se systémem úhledně integrovaný kanál, zaručující vynikající maximálního průtoku uvnitř helmy. Odsávání horkého vzduchu je zázrak aerodynamiky: dva ponořené NACA vstupy, ve spolupráci s zadní spoiler vytvořit Venturiho efekt výfukové porty, čerpat z horkého vzduchu.

Elegantní a jedinečný design, vynikající komfort, výjimečné aerodynamické vlastnosti, vynikající viditelnost, vysoce výkonné větrání a nízké hmotnosti se SR-GP helmu s nějaký skutečný postoj. Zkuste to - a nic jiného se cítit téměř stejně dobře.

Vlastnosti:

Obsah: