Vyhledávání v obchodě

Vyhledávání podle motorky

Sociální sítě

Kanál Facebook Kanál YouTube Kanál Instagram

Doprava

Pří nákupu nad 5 000 Kč není účtovaná cena dopravného. Využite také možnosti vyzvední zboží ZDARMA v naší kamenné prodejně.

O nás

BIKERBAR HULÍN s.r.o. je moderním motoshopem s kamennou prodejnou, založený panem Alešem Burdou. Svoje zkušenosti získané z několikaletého amatérského prostředí závodních motocyklů aplikuje do obchodního prostředí, tak aby zákazníkovi nabídl vždy to nejlepší individuální řešení.

V internetovém obchodě pro motorkáře bikerbar.cz , který se specializuje na moto oblečení, moto pneumatiky a moto doplňky. Vyberte si z našeho širokého sortimentu moto oblečení, moto doplňků a moto pneu. Z moto oblečení nabízíme například moto bundy, moto boty, moto kombinézy, moto rukavice, moto chrániče a moto helmy. Dále nabízíme moto doplňky, jako jsou moto světla, moto blinkry, moto zrcátka, moto řidítka, moto kosmetika, moto tachometry, řetězové sady na moto, moto výfuky, moto nabíječky, moto baterie, moto svíčky, brzdové destičky na moto, brzdové kotouče na moto, vzduchové i olejové filtry na moto, moto sedla a moto brašny. V nabídce máme také moto pneu, originální náhradní díly na motocykly a skútry, nebo například pronájem závodních motocyků. Naleznete u nás také širokou nabídku oblečení a doplňků na skútry a mopedy. Bundy na skútr, boty na skútr, helmy na skútr, pneu na skútr, doplňky na skútr.